Star Trading

Fixture Spotlight duo for E27, med jordspyd og 5 meter kabel

Art.nr. E62 418-93
572 kr

Lager: 2 for omgående levering

  • Vi tilbyr hjemlevering

  • 30 dagers åpent kjøp

  • Alle priser er inklusive mva

  • Vipps / Kort / Faktura

  • Lampebutikk på nett siden 2005

  • Sikker betaling med SVEA

Klasse 1 230 V E27 15 W Maks 2 Antall IP44 Gjenvinning

Produktinformasjon

Dobbel Spotlight med jordspyd for bruk ute. Lyspære PAR38 med E27 sokkel passer. Spydet har en 5 meter lang gummikabel og brukes til å lyse opp trær og busker. Kombiner gjerne med en RGB-pære for ekstra effektbelysning.

Lyspærer medfølger ikke.

Dersom lampen kobles permanent til strømnettet uten støpsel, må dette arbeidet utføres av en autorisert installatør.

  • 418-93, 356-82

Art.nr
E62 418-93
Mål
Høyde: 27 cm
Bredde: 22 cm
Dybde: 7,5 cm
Lengde ledning: 500 cm
Klasse
Klasse 1, krever jordet tilkobling
Sokkel
E27

Star Trading ble grunnlagt i 1985 av Ellinore og Christer Johansson. De har ca. 40 ansatte som designer, utvikler og selger julelys og dekorativ belysning. De har økt utvalget av LED-lys og batteridrevet lys som brukes året rundt.

Det meste av produksjonen foregår i dag på uavhengige fabrikker i Asia. Deres første produkt, Adventstjerner i metall, produseres fremdeles i deres lokaler på 17.000 kvm i Svenljunga, Sverige. I Europa er Star Trading en av markedslederne i sin bransje med et bredt nettverk av samarbeidspartnere.

Se alle produkter fra Star Trading (åpnes i ny fane)

Alternative produkter

  • Arne GU10 hagespyd

    Farge / Materiale
    669 kr
  • Oz K1 hagespot, høyde 13 cm, Sort (RAL 9005)

    Spesialpris 935 kr Vanlig pris 1 039 kr