Star Trading

Decoration Krone E27 G45 1W LED, Blå polykarbonat

Art.nr. E62 336-49-2
39 kr

Leveringstid: Inntil 15 virkedager.

  • Vi tilbyr hjemlevering

  • 30 dagers åpent kjøp

  • Alle priser er inklusive mva

  • Vipps / Kort / Faktura

  • Lampebutikk på nett siden 2005

  • Sikker betaling med SVEA

LED 230 V E27 1 W Effekt Ikke dimbar Gjenvinning

Produktinformasjon

Blå dekorasjon LED-pære med E27 sokkel og hus laget av plast. Perfekt lyspære for festbelysningen på terrassen eller lodgen. Bruk i vår partysløyfe sort Connecta 418-10 eller hvit Connecta 418-20 hvor du blander forskjellige farger eller bare har 10 stk av det samme.

Art.nr
E62 336-49-2
Mål
Diameter: 4,5 cm
Høyde: 6,9 cm
Materiale
Polykarbonat
Sokkel
E27
Farge på lyset
Blå

Star Trading ble grunnlagt i 1985 av Ellinore og Christer Johansson. De har ca. 40 ansatte som designer, utvikler og selger julelys og dekorativ belysning. De har økt utvalget av LED-lys og batteridrevet lys som brukes året rundt.

Det meste av produksjonen foregår i dag på uavhengige fabrikker i Asia. Deres første produkt, Adventstjerner i metall, produseres fremdeles i deres lokaler på 17.000 kvm i Svenljunga, Sverige. I Europa er Star Trading en av markedslederne i sin bransje med et bredt nettverk av samarbeidspartnere.

Se alle produkter fra Star Trading (åpnes i ny fane)